Życzenia na bierzmowanie po niemiecku

W końcu przychodzi czas, kiedy dzieci są stare i odpowiedzialne na tyle, by potwierdzić swoją wiarę w Boga własnymi słowami i czynami. Chcesz wzmocnić swoją rolę szczęśliwego chrześcijanina i wyrazić swoją solidarność z Kościołem z rodziną i przyjaciółmi. Wraz z religijnym sakramentem potwierdzania, młodzi dorośli przechodzą w dorosłość iw ten sposób rozpoczynają nową fazę życia jako pełnoprawny katolik ze wszystkimi prawami i obowiązkami. Oczywiście to ważne wydarzenie religijne, do którego wielu gości jest serdecznie zaproszonych, musi być celebrowane na dużą skalę.


Ich wünsche Dir alles Gute zur Firmung und eine glückliche Zukunft.


Wir wünschen Dir alles Glück der Welt.
Herzliche Gratulation zur Firmung.


Zur Firmung die besten Glückwünsche,
Gottes Segen und Güte mögen Dich stets begleiten!


Liebe Grüße zu Deiner Firmung und ein schönes Fest wünscht …


Zum Empfang der Firmung wünsche ich Dir
Gottes Segen und für Deinen Lebensweg stets den Beistand des Heiligen Geistes.


Zur Firmung die herzlichsten Glückwünsche.
Gott, Jesus und der Heilige Geist mögen Dich begleiten
– heute, morgen und zu allen Zeiten.


Alles Liebe zur Firmung.
Für Deine Zukunft wünsche ich Dir Erfolg,
viele Glücksmomente und stetige Gesundheit.


Der Heilige Geist stütze Dich
durch die Fülle seiner Gaben
und mache Dich durch seine Salbung Christus,
dem Sohne Gottes, ähnlich. Herzliche Glückwünsche …


Ich wünsche Dir und Deiner Familie ein schönes Firmfest.
Liebe Grüße von …


Ich gratuliere Dir ganz herzlich zu Deinem Festtag
und wünsche Dir alles Gute und viel Glück für die Zukunft.


Sei weiterhin so fröhlich und fleißig wie bisher,
dann wirst Du in Deinem Leben etwas erreichen.
Herzliche Grüße zur Firmung.


Wir wünschen Dir eine wunderbare und erinnerungsreiche Firmung,
sowie viel Glück und Erfolg für Dein weiteres Leben.


Ich freue mich mit Dir über Deine Firmung
und wünsche Dir von Herzen alles Gute.


Mein Wunsch zu Deiner Firmung:
Gottes Segen und Gottes Güte
sollen Dich stets begleite und behüten.


Wir wünschen Dir für Deinen neuen Lebens
– und Glaubensabschnitt alles Liebe und Gute.


Ich wünsche Dir die Liebe Gottes und einen schönen Firmtag.
Herzliche Grüße …


Zur Firmung wünsche ich Dir
die Liebe und den Segen Gottes,
möge er Dich immer behüten.


Dein Herz soll durch die Firmung in der Liebe des Heiligen Geistes erstrahlen.
Herzliche Glückwünsche …


Zu Deiner Firmung möchten wir Dir alles Gute wünschen.
Glück und Fröhlichkeit sollen Dich ein Leben lang begleiten.


Herzlichen Glückwunsch zur Firmung.
Der liebe Gott möge dich auf all´ Deinen Wegen begleiten
und seine schützende Hand über Dich halten.


Życzenia na bierzmowanie po niemiecku od chrzestnych
Ich wünsche dir für jeden Tag,
dass du
– die Liebe lebst, wo man sich hasst,
– verzeihen kannst, wo man sich beleidigt,
– die Wahrheit sagst, wo Irrtum herrscht,
– Freude machst, wo der Kummer wohnt.
Die herzlichsten Wünsche zur Firmung von Deiner Patin!


Mein Wunsch zu Deiner Firmung:
Gottes Segen und Gottes Güte sollen Dich stets begleiten und behüten.
Die herzlichsten Glückwünsche
sowie allerlei liebe Grüße zur Heiligen Firmung von …


Liebes Patenkind,
zu Deiner Firmung wünsche ich Dir von ganzen Herzen Gottes Segen,
Gesundheit und ein erfülltes Leben.


An solch einem Tag im Leben
sei Ausdruck diesem Wunsch gegeben,
dass Gottes Segen, Gottes Güte
Dich stets begleite und behüte.
Herzlichste Glück- und Segenswünsche zur Firmung von Deiner Taufpatin!


 

W bierzmowaniu młoda osoba zostaje przyjęta jako pełnoprawny członek wspólnoty kościelnej. Na kartkę z życzeniami powinieneś złożyć hołd temu wspaniałemu wydarzeniu i napisać list gratulacyjny.

Tutaj znajdziesz przykłady i szablony do gratulowania potwierdzenia i sugestie, jak sformułować osobiste pragnienie.

Ten wybór oferuje gratulacje i piękne życzenia za szczególne gratulacje z sercem, uczuciem i głęboką intymnością

W końcu przychodzi czas, kiedy dzieci są stare i odpowiedzialne na tyle, by potwierdzić swoją wiarę w Boga własnymi słowami i czynami. Chcesz wzmocnić swoją rolę szczęśliwego chrześcijanina i wyrazić swoją solidarność z Kościołem z rodziną i przyjaciółmi. Wraz z religijnym sakramentem potwierdzania, młodzi dorośli przechodzą w dorosłość iw ten sposób rozpoczynają nową fazę życia jako pełnoprawny katolik ze wszystkimi prawami i obowiązkami. Oczywiście to ważne wydarzenie religijne, do którego wielu gości jest serdecznie zaproszonych, musi być celebrowane na dużą skalę. Komplementowanie firmy wymaga nieco więcej niż „Gratulacje dla bierzmowania!“. Pisz unikalne i piękne życzenia potwierdzenia, które są bardzo do serca i długo pamiętane. Poświęć trochę czasu, aby napisać swoje osobiste życzenia, aby potwierdzić twoją córkę, syna, wnuka lub chrześniaka i rozkoszować odbiorców i gości niezwykłymi słowami szczególnego rodzaju!

Nie każdy jest urodzonym pisarzem i może szybko przesłać swoje potwierdzenie na gratulacje i słowa na papierze. Dlatego oferujemy tutaj na www.Wuenschen-und-Gratulieren.de wiele pięknych i wyrazistych szablonów tekstowych, kartki z życzeniami do potwierdzenia, uroczysty adres, a nawet osobiste gratulacje idealnie się poprawiają. Przyjrzyj się bliżej naszym stylowym liniom i daj się zainspirować ich znaczeniem i uczuciem. Jesteśmy przekonani, że na pewno zdobędziesz imponujące gratulacje z okazji Sacred Confirmation, a przede wszystkim, że dotkniesz serca odbiorcy. Nie wahaj się więc kliknąć na naszą obszerną kolekcję pięknych i pięknych tekstów z gratulacjami do Potwierdzenia i utwórz jedno lub drugie gotowe gratulacje. Oczywiście, na koniec musisz złożyć bardzo osobisty znaczek, aby twoje gratulacje dla Potwierdzenia stały się jeszcze bardziej oryginalne i cieplejsze.

Gratulacje na bierzmowanie od rodziców

Na pewno jesteś pełen dumy, gdy twoje dziecko rozpoczyna nową fazę życia, a jego własne wybory wchodzą w jego wiarę. Dla głęboko religijnych rodziców potwierdzenie córki lub syna jest szczególnie ważnym i znaczącym wydarzeniem w życiu, które uzupełnia chrzest, który miał miejsce kilka lat temu. Dla wielu par rodziców potwierdzenie własnego dziecka jest, że tak powiem, małym im dziękuję, ponieważ w końcu nauczyli dziecko wiary i wykształcili jej chrześcijan. Dlatego jako rodzic nie powinieneś oszczędzać na specjalnych gratulacjach z potwierdzeniem. Pokaż dziecku, jak dumny i szczęśliwy jesteś z tego wielkiego kroku i jak wspaniałe jest twoje przywiązanie i miłość. Zrób to z niezwykłymi słowami, które są głęboko zakorzenione i dotknij serca.

Na naszej stronie oferujemy ogromny zbiór wspaniałych gratulacji potwierdzających rodziców. Kliknij w naszej sekcji z wieloma różnymi i pięknymi liniami, które zostały napisane dla Ciebie jako rodzica. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie właściwe słowa, aby uzyskać gratulacje dla syna / córki, bez względu na to, czy jest to ustne czy pisemne. Zrób specjalną ucztę dla swojego dziecka i pokaż, że jesteś dumnym kochającym rodzicem, który będzie wspierał twoje dziecko przez całe życie. Nasze gratulacje dla potwierdzenia rodziców są bardzo ściśle napisane i właśnie to, co daje synowi lub córce bardzo szczególne słowa na temat dalszego życia i podróży wiary.

 

Potwierdzenie gratulacje od matki chrzestnej

Jako matka chrzestna byłaś świadkiem rozwoju swojej chrześnicy od najmłodszych lat, wspierała rodziców w sprawach edukacyjnych i wprowadziła dziecko do wiary w najlepszy możliwy sposób. Teraz twoja chrześniaczka lub chrześniak jest już małym dorosłym i wystarczająco duży, by podejmować własne decyzje. Dzięki Świętemu Potwierdzeniu, Firmling przechodzi do kościelnej dorosłości i swobodnie wyznaje wiarę. To nie znaczy, że jesteś pozbawiony urzędu matki chrzestnej – wręcz przeciwnie. Doprowadź swojego chrześniaka do drogi wiary, bądź towarzyszem i doradcą w sprawach wiary, daj mu odwagę i siłę nawet w trudnych fazach życia. Jesteś przyjacielem i pocieszycielem duszy, czego potrzebują ci młodzi ludzie w tym wieku. Z wyjątkowym gratulacjami dla bierzmowania, pokaż, jak wspaniała jest twoja miłość i bliskość do dziecka i wyraźnie wyrażaj, na ile możesz polegać na tobie jako na matce chrzestnej. Aby wyrazić swoje życzenia w celu potwierdzenia, oferujemy na www.Wuenschen-und-Gratulieren.de wiele pięknych i znaczących linii, które są dokładnie dopasowane do Ciebie jako matki chrzestnej. Czekamy na udane gratulacje dla potwierdzenia matki chrzestnej dla drogiej firmy i gratulujemy z sercem, uczuciem i głęboką intymnością!

Przekonaj się o głębi i odczuciu naszych tekstów i nie wahaj się przejąć naszych linii na specjalne gratulacje. Uczyń swoją chrześnicę prawdziwą radością i przekazuj szczere, pełne serca słowa, których nigdy nie zapomnisz. Nasze gratulacje dla sponsorowanego dziecka są dokładnie tym, czego potrzebujesz …

Nowoczesne gratulacje na bierzmowanie

Potwierdzenie jest bardzo tradycyjnym świętem kościelnym, które obchodzono wieleset lat temu. Firmling wkracza w kościelną dorosłość i wyznaje przed Bogiem i wielu gościom wiarę. Oczywiście w tym dniu transmitowane są również bardzo tradycyjne i klasyczne gratulacje, piosenki i wstawiennictwa, ponieważ są one obecnie w użyciu. Jednak od jakiegoś czasu gratulujemy bardziej nowoczesnemu Potwierdzeniu, które oferuje przeciętna 14-letnia Firmling. Nowoczesne gratulacje ulepszają każdą kartkę z życzeniami do doskonałego potwierdzenia, a także wnoszą dużo emocji w mowie ustnej, która często odbywa się w związku. Dlaczego nie użyć sensownych cytatów ze współczesnych pisarzy, obecnych artystów lub duchownych na imponującą kartkę z życzeniami? Dlaczego nie wykorzystać nowoczesnej mądrości innej kultury jako źródła inspiracji do osobistych gratulacji?

Na naszej stronie oferujemy nowoczesne gratulacje na bierzmowanie, dzięki którym z pewnością można stworzyć bardzo nowoczesną i fajną kartę lub adres. Przekonaj się o naszej nowoczesnej kolekcji stylowych szablonów tekstowych na współczesne gratulacje dla Świętego Potwierdzenia, które możesz całkowicie przejąć. Oczywiście odniesienie do ważnego święta bierzmowania wcale nie jest stracone. Znamy znaczenie tego wydarzenia i dostarczamy wiele nowych słów z gratulacjami, które możesz wykorzystać do komplementowania firmy. Poświęć trochę czasu i zapoznaj się z naszymi liniami, aby Twoja karta lub gratulacje ustne dotarły idealnie i dotarły do ​​twojego serca.

Przysłowia i teksty za miłe gratulacje dla bierzmowania

Aby twoje gratulacje nie były jak żadne inne, powinieneś dużo wysiłku podczas pisania swoich linii. W końcu potwierdzenie jest wyjątkowym doświadczeniem w życiu młodego nastolatka i bardzo ważnym. Jeśli brakuje ci właściwych słów z gratulacjami na bierzmowanie lub jeśli nie masz najbardziej twórczych żył. Na naszej stronie znajdziesz wiele wspaniałych powiedzeń i tekstów, które zostały przygotowane w celu osobistego gratulowania potwierdzenia. Nie spiesz się i przeglądaj naszą kolekcję unikatowych i niezwykłych linii, które możesz wykorzystać na kartkę z życzeniami lub gratulacje. Nasze gratulacje dla potwierdzenia, powiedzeń i tekstów są dostarczane z ogromną głębią i ekspresją, trafiają do serca lub sprawiają, że się uśmiechasz. Daj Fircie szczególny upominek, przekazując swoją bliskość, dumę i miłość pięknymi słowami. Najlepiej pogratulować w mowie ustnej i zachwycić nie tylko odbiorcę swoich linii, ale także wszystkich jego gości. Jesteśmy pewni, że bardzo docenisz swoje gratulacje z potwierdzeniem, a przede wszystkim długo je pamiętasz.

Klikaj przez naszą wieloaspektową kolekcję zwrotów i tekstów do Potwierdzenia, aby przekazać swoje życzenia Firmling ze stylem i odczuciem.

Życzenia na bierzmowanie

Oprócz uroczystych przemówień, które odbywają się zazwyczaj w czasie trwania wspólnej jadalni przy stole, to przede wszystkim piękne powitanie, który pobiera przedstawione Firmling w tym szczególnym dniu. Często jednak te karty różnią się tylko wizualnie, w treści, nie jest dobrze znaczy „Gratulacje dla Świętego bierzmowania” nie nadmierne. Aby twoja karta nie była tylko jedną z wielu, powinieneś umieścić specjalne, ekspresyjne słowa, które trafiają do serca i zadziwiają. Spójrz na nasza strone2 i daj się zainspirować wielu tekstów i powiedzeń o potwierdzenie. Oferujemy wiele różnych i imponujących linii, które stanowią doskonały wkład do osobistej karty z pozdrowieniami do potwierdzenia. Zebrane nasze piękne Gratulujemy potwierdzenia dla wszystkich rodzajów kart lub wykorzystywać je jako źródło inspiracji do projektowania osobistej karty gratulacyjny z klasą. Mają duży wybór z gratulacjami, że można wysłać swoje dziecko do sponsorowanego dziecka, przyjaciela czy wnuka w pięknej mapie kochający.

Pokaż swoją radość z wydarzenia i przywiązania do Firmling, pisząc głębokie życzenia, których szybko nie zapomnisz. Jesteśmy przekonani, że z pewnością docenisz specjalne gratulacje z okazji otrzymania karty, którą przechowujesz przez długi czas, a później powrócisz do niej. Tak więc poświęć cały czas na świecie i pogratuluj firmie pięknych słów w tak ważnym dla niego dniu.

Karta z życzeniami na bierzmowanie

Kartka z życzeniami do bierzmowania powinna ozdobić motyw religijny. Okazja jest bardzo ważnym sakramentem i należy ją docenić. Kartę można kupić lub majstrować, możesz tu zaufać.

W sklepie papierniczym lub w sklepie rzemieślniczym można znaleźć przedmioty rzemieślnicze. Może masz zdjęcie, które może ozdobić przód mapy, być może zachód słońca, kwiat lub krajobraz.

Teksty, życzenia i gratulacje dla potwierdzenia –
Oto gratulacje dla Firmlinga!

Gratulacje na bierzmowanie od rodziców, chrzestnego , matki chrzestnej, ciotek, wujków i dziadków – tutaj znajdziesz gratulacje i udane słowa z gratulacjami dla całej rodziny na Najświętsze Potwierdzenie! Spersonalizuj wybrane życzenia Potwierdzeniu kilkoma napisanymi przez siebie liniami i pełnym miłości poświęceniem przez resztę swojego życia i pozwól mu dojść do gratulacji, wzruszenia, wzruszenia i ekscytacji!