Życzenia na dobranoc

Życzenia na dobranoc

Każdy jest szczęśliwy, jeśli otrzyma z miłe słowa przed pójściem spać. Nie ma znaczenia, czy jest to śmieszne powiedzenie na Dobranoc czy kilka miłych słów. Fakt: każdy, kto otrzymuje wiadomość na dobranoc, czuje się doceniony i wie, że ktoś o nim myśli. Jest to szczególnie dobre w przypadku dobrych przyjaciół i partnerów miłosnych. Więc nie wahaj się i szukaj odpowiednich dla ciebie życzeń na dobranoc.

Kiedy piękna noc zapada,
księżyc bajki opowiada.
Wszystkie gwiazdy go słuchają,
bo na piękny sen czekają .
Więc bez żadnych zbędnych słów,
życzę Tobie miłych snów!!!!


Na dobranoc trzy słóweczka:
ciepły kocyk, poduszeczka.
Niech ci przyśni się misiaczek,
który daje Ci buziaczek…
Tym misiaczkiem jestem ja,
więc dobranoc pa pa…
Miłych snów


Gwiazdka na niebie a księżyc w pełni
wypowiedz życzenie to Ci się spełni.
Śpij sobie smacznie z uśmiechem na twarzy.
Niech Ci się przyśni to o czym marzysz
DOBREJ NOCY I BAJECZNYCH SNÓW życzy…


Na dobranoc, na rozstanie,
kiedy nocka w progu stanie,
na usteczkach twych Kochanie
słodki całus niech zostanie.
Dobranoc Kochanie .


Przy blasku księżyca, przy nocnej ciszy
mówię do Ciebie, Ty mnie nie słyszysz.
I nawet nie wiesz, że ktoś o tej porze
myśli o Tobie, bo spać nie może.


Tup… tup… tup… idzie nocka
i zamyka Twoje oczka.
Mocno trzyma za paluszki,
tuli główkę do poduszki.
Opatula w ciepły kocyk,
czule szepcząc – dobrej nocy.


Amorek przeleciał obok Twojego łóżka
A wiesz skąd wyleciał?
Z mojego serduszka!
Przyleciał by Ci buzi dać
byś mógł dziś słodko spać!


Gdy śpisz spokojnie
I śnić zaczynasz,
Wiersz ten do Ciebie
Pisze dziewczyna.
Stoję przy oknie
I widzę Ciebie
W falach, obłokach,
Gwiazdach na niebie,
Stoję i myślę
O dniach minionych,
O chwilach pięknych
Z Tobą spędzonych.
Patrzę przez szybę
Na nieba błękit
I widząc Ciebie,
Zaczynam tęsknić.


Krasnal mi mówił, że idziesz już spać
więc coś w prezencie chciałam Ci dać
Chcę to wyrazić przez 1000 słów
lecz powiem króciutko:
Miłych snów!


Księżyc ziewa, gwiazdka mruga,
idzie nocka bardzo długa,
Ale zanim zamkniesz oczy,
buziak miły Cię zaskoczy.
Zmykaj spać pod ciepły kocyk,
życzę Ci milusiej nocy !!
Dobranoc!


Księżyc uśmiech ma na buzi,
Ja się tulę do podusi.
Ty też zamknij oczka swoje
i już idźmy spać oboje.
Śnijmy wspólnie o czymś pięknym,
zakazanym i namiętnym!


Każdy gwiazdkę ma na niebie.
Dla każdego gwiazdka lśni.
Ja wybrałam właśnie Ciebie,
moją gwiazdką jesteś Ty!


Niech Ci przyśni się coś milutkiego
niech aniołek stróż obok czuwa
i nasunie kołderkę na Ciebie
jeśli w nocy zacznie się zsuwać


W Twoje sny zawitam dziś jak pluszowy miś.
Łapką dotknę jedną z gwiazd, aby się zatrzymał czas
i wyszeptam Tobie znów: kolorowych, słodkich snów.


Dla Ciebie słońca blask.
Dla Ciebie niebo pełne gwiazd.
Dla Ciebie uśmiech i moje łzy.
Dla Ciebie wszystko.
Dla mnie tylko Ty.


Co za noc, w taką noc
Dam Ci czarodziejską moc
No a teraz oczka zmruż
Noc zapada, ciemno już
Wszyscy śpią, więc śpij i Ty
A ja Ci dam kolorowe sny.


Gdy pościel rozkładasz,
I do snu się układasz,
Popatrz na gwiazdy na niebie
Każda z nich to pocałunek dla Ciebie!


Dobranoc moi drodzy
zaraz błogi sen mnie zmorzy
Więc się żegnam z wami czule
może we śnie was przytulę


Słońce już zaszło
Nastał nocy czas
Księżyc już świeci ale mocniej
Błyska gwiazdki blask
DOBRANOC!


Śpij – zamknij oczka – śnij,
a ja będę Twym aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdką na Twym niebie.
Będę zawsze blisko Ciebie.


Gwiazdy są piękne,
bo świecą na niebie.
I miłość ma jest piękna,
piękna – bo dla ciebie!


Ciepła kołderka, ciepła poduszeczka,
zapraszam Cię do mego łóżeczka,
przyjść nie możesz ja o tym wiem,
niech Ci się więc przyśni o mnie piękny sen.


Przesyłanie życzeń na dobranoc

Zyczenia na dobranoc są zazwyczaj wysyłane za pośrednictwem wiadomości SMS, WhatsApp, Facebooka lub innych nowoczesnych środków komunikacji. List lub karta z wierszem na dobranoc lub powiedzeniem ma niewiele sensu w porównaniu, ponieważ przychodzi tak czy inaczej w ciągu dnia. Z miłym powiedzeniem wieczorem, aby życzyć ci dobrej nocy, raduj się z ukochanymi i pokaż im, że coś dla ciebie znaczą.

5 wskazówek na słowa na dobranoc

Kiedy najlepiej wysłać życzenia na dobranoc?

Zawsze możesz wysłać wieczorem zaklęcie do spania. Upewnij się, że nie jest za późno. W końcu chcesz, aby twój tekst był czytany przed zaśnięciem. Wiadomości o drugiej w nocy będą czytane przez bardzo mało, przynajmniej w ciągu tygodnia. Możesz też napisać krótką bajkę na dobranoc zamiast zaklęcia na dobranoc.

Czy są jakieś specjalne okazje do wysłania takiego czaru? Tak i nie. Ogólnie rzecz biorąc, ty sam możesz wziąć myśl o miłości osoby jako szansę. Nie ma więc konkretnego dnia do wyboru. Ale szczególnie wieczory są idealne, zanim wydarzy się coś ekscytującego lub męczącego. Z pewnością byłbyś szczęśliwy, gdyby twój przyjaciel pomyślał o tobie przed egzaminem i spróbuje cię uspokoić zaklęciem na dobranoc. Nawet dobra noc, kiedy w przeddzień urodzin lub wesela jest miłym akcentem. Czy miałeś wspaniały dzień z osobą? Wypełnij je jednym z naszych miłosnych przysłów na Dobrą Noc.

Jak mam wysyłać moje zyczenia na dobranoc?

Istnieje kilka sposobów, aby życzyć komuś dobrej nocy. Przede wszystkim możesz łatwo wysłać swój tekst do WhatsApp, Facebook and Co. lub przez SMS. Zawsze dobrze jest używać emotikonów. Wygląda to o wiele bardziej przyjaźnie, a twoja wiadomość jest bardziej czytelna.

Innym sposobem wysyłania życzeń na dobranoc jest napisanie tekstu na obrazku. Wybierz odpowiednie tło dla tego. Oczywiście odpowiednie są wszystkie motywy nocne i snu (na przykład śpiący niedźwiedź, gwiaździste niebo lub las nocą).

Do kogo mam wysyłać życzenia na dobranoc?

Nigdy nie powinieneś niewinnie wysyłać wszystkich swoich kontaktów na dobrą noc. Może jest tam twój szef albo osoba, z którą naprawdę nie masz nic wspólnego. Pewnie byś się także zdziwił, gdybyś nagle usłyszał od starszego nauczyciela szkoły jazdy na dobranoc wiadomość, a będziesz świadomy, że jest to okólnik. Transmisja jest bezosobowa i nie ma wiele osobistej wartości, nawet jeśli ma być przyjemna.
Dobranoc są odpowiednie dla przyjaciół, rodziny i przyjaciół. Również koledzy z pracy zwykle nie chcą dobrej nocy. Wiele osób nie chce tak bezpośrednio interweniować w życiu prywatnym. Im bardziej osobisty kontakt, tym bardziej indywidualne powinno być powiedzenie. Jeśli chcesz zadowolić swojego partnera, matkę lub najlepszego przyjaciela, pokaż, że znasz ją dobrze. Ale o tym więcej w innych rozdziałach.
na dobranoc?

Nigdy nie powinieneś niewinnie wysyłać wszystkich swoich kontaktów na dobrą noc. Może jest tam twój szef albo osoba, z którą naprawdę nie masz nic wspólnego. Pewnie byś się także zdziwił, gdybyś nagle usłyszał od starszego nauczyciela szkoły jazdy na dobranoc wiadomość, a będziesz świadomy, że jest to okólnik. Transmisja jest bezosobowa i nie ma wiele osobistej wartości, nawet jeśli ma być przyjemna.

Dobre życzenia na dobranoc dla zakochanych

Większość kochanków chce codziennie dzień dobry i dobranoc. Dlaczego więc nie powinno się wmieszać odrobiny różnorodności w kochające powiedzenie? Twój partner na pewno będzie szczęśliwy, jeśli otrzyma dłuższą wersję zamiast zwykłego zwrotu „dobranoc, kocham cię“. Również odpowiednie do tego są tradycyjne cytaty miłosne lub listy miłosne, które uzupełniają kilka zdań, które życzą ci dobrej nocy.
Szczególnie w związku na odległość, ważne jest, aby dać swojemu partnerowi dobre samopoczucie. Tęsknisz za sobą i jeszcze trudniej jest zasnąć, gdy partner jest fizycznie tak daleko. Myśli krążą wokół przyszłości związku i myślisz o tym, kiedy zobaczysz siebie następnym razem. Możesz uwolnić swojego partnera, przynajmniej na chwilę, dając mu znać, że myślisz o nim i ufasz swojej miłości. Poniżej kilka przykładów dla Ciebie: od rymowanych tandetnych do absurdalnie prostych.

Interesujące życzenia na dobranoc

Kiedy dzień dobiega końca, a Ty chcesz przywitać się z ukochaną osobą, słowa w tej kategorii są idealnym wyborem. Proste powitanie „Dobranoc!“ Jest to uzupełnione miłosnymi, zabawnymi lub zamyślonymi słowami, które zadowolą odbiorcę z pewnością i będą towarzyszyć Ci w spaniu z dobrym samopoczuciem. Od wieczornych powitań dla ukochanej osoby lub ukochanej osoby na wieczorne powitanie przyjaciół lub znajomych znajdziesz tutaj szeroki wybór powiedzonek, których długość odpowiada dokładnie jednemu.
Jeśli nie możesz tam być, aby powiedzieć dobranoc ukochanemu! powiedzieć, że słowa są idealną alternatywą, którą można wysłać tanio. Oczywiście, nasza strona internetowa ma przysłowia na inne okazje, więc możesz wysłać odpowiednie na dzień dobry lub inne okazje po nocy. Przygotujcie wielką radość ukochanej osobie przed zaśnięciem i zdecydujcie się na nasze słowa, których duży wybór z pewnością zaspokoi wasze pragnienie wieczornych powitań.

Dobranoc słowa jako prezent

Można również wyrazić piękne słowa, takie jak oprawione.

Dobranoc są zwykle wysyłane, zamiast rozdawane. Jest jednak świetny sposób na sprawienie, by ktoś był zadowolony z powiedzenia o darze – zwłaszcza dzieci, które czasami mają problemy z zasypianiem. Możesz wybrać zaklęcie z naszych licznych przykładów lub samemu o tym pomyśleć. Następnie albo zapisz to zaklęcie, wydrukuj lub przyszyć na kawałku materiału. Możesz oprawić i udekorować, jak chcesz. Można go powiesić w pobliżu łóżka. Aby dziecko mogło zasnąć przed pójściem spać, może przeczytać powiedzenie poranku.

Taki prezent nadaje się do komunii / potwierdzenia lub urodzin. Ale nawet dla chrztu, jeśli dziecko nie może jeszcze czytać, jest to miły prezent dla rodziców. Czar ma taką samą symbolikę jak łapacz snów. Jej mały protegowany jest strzeżony przez ten pełen miłości gest i wolny od złych snów. Zaklęcie do spania można również czytać na głos lub śpiewać co wieczór przed pójściem spać. Odpowiedni prezent uzupełniający pluszową zabawkę, pozytywkę lub telefon komórkowy, z którym dziecko może zasnąć.

Dobre nocne cytaty dające do przemyślenia

Wiele znanych osobistości, poetów i myślicieli już poradziło sobie z nocą i snem. Dreaming zawsze był interesującym procesem dla ludzi. Z tego powodu powstały liczne cytaty, które rozprzestrzeniają się w miarę upływu czasu, ponieważ niosą same w sobie prawdy. Te prawdy nie zawsze są przyjemne i często prowokują do myślenia. Niemniej jednak możesz wysłać je do dobrych przyjaciół lub przyjaciół, jeśli chcesz im coś po drodze dać. Zwróć uwagę, że dana osoba nie może czuć się urażona iw razie wątpliwości uzupełnij cytat jednym, dwoma zdaniami.

Bajeczki na dobranoc

Nawet wiersze o snu i nocy mogą być wysyłane lub oprawiane zamiast dobrych zaklęć nocnych przez telefon komórkowy. Jeśli wybierzesz wersję mobilną, nie zapomnij dodać kilku pasujących emotikonów. Upewnij się, że ta osoba również byłaby szczęśliwa z powodu wiersza. Jeśli jest zbyt uciążliwy, możesz go uprościć lub przepisać, aby lepiej Ci odpowiadał.

Jeśli chcesz być szczególnie kreatywny, możesz także przeczytać wiersz w poczcie głosowej i wysłać go. Dzięki temu może usłyszeć wybraną osobę od czasu do czasu wieczorem przed zaśnięciem. Jeśli wybierzesz tę opcję, zwróć uwagę na właściwy nacisk. Powiedz spokojnie i wyraźnie. Twój wiersz powinien sprawić, że będziesz zmęczony i spokojny, zamiast wymagać koncentracji i dużej objętości.