Życzenia na złote gody po śląsku

Życzenia na złote gody po śląsku

Kochoni Jubiloci,
Dzisio je jedyn z nojważniyjszych dni Waszego życio pospołu.
To je droga, kero żeście se razym obrali. Kerom razym bydziecie cisnyć.
Winszuja Wom cobyście bez ta droga ino razym dalej jechali.
Niych Was Ponbóczek prowadzi!


Dzisio je waszo rocznica
Toż winszuja Wom ino tego co nojlepsze na tyj dalszyj drodze Waszego życio!


Winszuja żeby Wom niy wzajymnego i wspólnego szczynścio ne braklo. Niych Was Ponbóczek prowadzi!


Winszuja Wom dzisio,
cobyś se żyli po leku,
rajzowoli) kaj ino se zapragniecie
i uśmiycholi sie wszyndy i do wszyjstkich.
Niych Was Ponbóczek prowadzi!


Chca Wom winszować najsamprzod uśmiychu kożdego dnia, coby Wos troski mijały, żeby Wos zawdy zdrowi dopisywało i żebyście umioli znojść czas na marzynia. Bo marzynia som fest ważne. Łone nos wyróżniajom łod wszyjstkigo tego, co żyje.


Dzisio je waszo rocznica
Winszuja Wom ciepła i zrozumiynio łod bliskich, bo familijo to je ta przistań na morzu, do kerej zawdy możecie sie schować jak wiater wieje i gradym ciepie. Niych Wom Ponbóczek dalej błogosławi .


Dzisio je rocznica prziszłech (prziszłach) tukyj, by Mój skarbyńku sto lot zaśpiywać!
Mo’żyć, mo’żyć, mo długo, długo żyć !!

niech jej gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie…

a kto zdrowia [imię] nie wypije…

niech pod stołem zaśnie..
albo (niech go piorun trzaśnie)


Jeszcze po kropelce jeszcze po kropelce pukkiiiiiiiiiiiiiii wódka jest w butelce


Pijmy aż do rana pijmy aż do rana i śpiewajmy dannnnnnnnaaaaaa danaaaa


Złote Wesele to kamień milowy w życiu małżeńskim każdej pary, żonaty od 50 lat – tylko nieliczni mogą to powiedzieć. Jest rzeczą oczywistą, że ta wielka rocznica ślubu również musi być obchodzona w zależności od okazji. Jako gość, powinieneś pomyśleć o swoich gratulacji na złotym weselu na wczesnym etapie. W końcu powinno to być coś wyjątkowego.

W szczególności najbliższy krąg rodzinny jest szczególnie potrzebny w taką rocznicę. Rozpoczęcie jest, gdy rodzice lub dziadkowie mają dużą imprezę. Poza tym pomaga organizować i ewentualnie montaż i demontaż, ale powinny być zdecydowanie osobiste gratulacje dla złotego ślubie rodziców lub dziadków na pierwszym planie. W naszym przeglądzie znajdziesz wiele wspaniałych powiedzeń i cytatów, które możesz wybrać dla swojej karty z pozdrowieniami. W końcu nie można po prostu użyć zwykłych gratulacji ślubnych tutaj

Już teraz czekajcie na najlepsze gratulacje do złotego wesela – w najróżniejszych wariantach! Tutaj z pewnością również dla Twojego gustu, jak również dla pary złotego złota, coś odpowiedniego i wyjątkowego, co będzie z tego zadowolone! Ważne jest, abyś poświęcił trochę czasu na przeglądanie indywidualnych, złotych mów weselnych w spokoju, przeglądania i szorowania. Pozwól, aby każde z wypowiedzi Złotego Wesela wpłynęło na ciebie, abyś mógł ocenić, czy ma on niezbędną wyrazistość i specjalne znaczenie oraz głębię.

Należy pamiętać, że sprawdziliśmy naszą kolekcję powieści Golden Wedding według najlepszej naszej wiedzy. Tak nie znajdzie tutaj na nas każdego i wszelkich starych receptur na 50. rocznicę ślubu, ale tylko tych, którzy na podstawie treści, celu, sensu i wyrazu, doskonale nadaje się właściwe i naszym zdaniem. W związku z tym, wszystkie nasze wypowiedzi na złoto ślub może być dalej używany zarówno do bardziej gratuluję i pogratulować i dla wszystkich rodzajów kart (karty okolicznościowe, zaproszenia, dziękuję karty, itd.), Przemówień i adresów, i wiele więcej. Mamy nadzieję, że przeglądanie strony okaże się przyjemnością i powodzenia przy wstawianiu wybranego sloganu z naszej oferty!

Z przyjemnością witamy w naszej pierwszej sekcji z tym, co uważamy za najpiękniejsze powiedzonka o Złotym ślubie. Fajnie, że trafiłeś do naszej kolekcji. Oto piękne zyczenia na 50. rocznicę ślubu prezentowaną we wszystkich odmianach. Niezależnie od tego, między innymi serdeczny, intymny, romantyczny, uduchowiony, intymne, połączony, spójny, wyrazisty, pełen radości, głęboko poruszająca, odpowiednio, lub w głęboki – można spodziewać się wszechstronny i niezwykle różnorodny asortyment złotych powiedzeń ślubnych! Tutaj w tej kategorii naprawdę każdy indywidualny smak może być serwowany perfekcyjnie! Przekonaj się i dołącz do nas w naszej rubryce, która ma wiele wspaniałych słów na złote wesele …

Zebraliśmy dla Was wielki wybór zyczeń o 50. rocznicy, które można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Nie ważne więc, czy zamierza uaktualnić kartkę z życzeniami dla pary Pozdro z nagrodą specjalną użyć przemyślany powiedzenie jak myśl inspiracji podczas przemówienia i adres lub upiększyć niż złoto ślub para osobiście zaproszeń i dziękuję karty z wyrazisty złoty ślub mówiąc chcę – bo wszystko to o wiele więcej tworzy tutaj doskonały środek!